joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkaniec Łasina przebywający w Grudziądzu spożywał piwo na ławeczce. Kiedy podjechała do niego policja próbował ukryć zawiniątko z marihuaną pod butem

włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

 
Grudziądzcy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie środka odurzającego w postaci marihuany. Mężczyzna woreczek z suszem roślinnym podczas legitymowania próbował ukryć przed mundurowymi pod… swoim butem.
 
W czwartek 27 kwietnia ok. godz. 22:30 grudziądzcy policjanci podczas patrolu ul. Śniadeckich zauważyli młodego mężczyznę, który na ławce spożywał piwo. 
 
 
 
Stróże prawa podjechali do niego i go wylegitymowali. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Łasina. 
 
Podczas legitymowania jeden z policjantów zauważył że mężczyzna ukradkiem wyrzuca ze swoich spodni jakieś zawiniątko, a następnie by je zakryć, staje na nim swoim butem. Był to woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. 
 
Badanie wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad pół grama. 23-latek został zatrzymany i przywieziony do komendy. Noc spędził w policyjnym areszcie. W piątek 28 kwietnia został mu przedstawiony zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.