joomla templates top joomla templates template joomla

Motorowerzysta z ponad promilem alkoholu na drodze zatrzymany przez policje z Łasina

włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

 
W miniony weekend policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Zatrzymani mieli od 0,5 do przeszło 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy staną teraz przed sądem.
 
Pierwszego nietrzeźwego kierującego mundurowi zatrzymali w sobotę 11 lutego na ul. Budowlanych w Grudziądzu. 56-latek kierujący samochodem marki Volkswagen T4 miał w organizmie ponad 05, promila alkoholu.
 
 
 
Drugi nietrzeźwy kierujący został zatrzymany do kontroli drogowej w Partęczynach przez dzielnicowych z posterunku policji w Łasinie. 18-latek jadący motorowerem miał w organizmie ponad promil alkoholu.
 
Kolejny kierowca pod wpływem alkoholu został zatrzymany przez policjantów w niedzielę 12 lutego w miejscowości Białochowo. 43-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
 
Ostatni z nietrzeźwych kierujących został zatrzymany w Bursztynowie. 52-latek jadący motorowerem „wydmuchał” przeszło 1,5 promila alkoholu.
 
Wszyscy czterej kierowcy staną teraz przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grożą 2 lata więzienia.