joomla templates top joomla templates template joomla

Pieszy potrącony przez grudziądzanina na przejściu dla pieszych na ul. Radzyńskiej w Łasinie trafił do szpitala

włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

 
Grudziądzcy policjanci dwukrotnie wyjeżdżali wczoraj do wypadków drogowych, w których osobami poszkodowanymi zostali piesi. Do zdarzeń doszło w Grudziądzu na ul. Kustronia oraz w Łasinie. Poszkodowani zostali zabrani przez karetki pogotowia do szpitala.
 
W czwartek 27 lipca policjanci grudziądzkiej drogówki aż dwukrotnie wyjeżdżali do wypadków komunikacyjnych, w których poszkodowanymi zostali piesi.
 
 
 
Do pierwszego zdarzenia doszło w miejscowości Łasin, na ul. Radzyńskiej o godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Hyundai Tucson, 42-letni grudziądzanin, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącą przez nie 66-letnią mieszkankę Łasina.
 
Do drugiego wypadku doszło zaledwie 40 minut później na ul. Kustronia w Grudziądzu. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 42-letnia grudziądzanka nie zachowała należytej ostrożności przy przechodzeniu przez jezdnię i wtargnęła wprost pod nadjeżdżającego forda prowadzonego przez 19-letnią mieszkankę miasta. 
 
W obu przypadkach poszkodowanymi byli piesi, którzy zostali zabrani przez karetki pogotowia i hospitalizowani. Policyjne dochodzenia wyjaśnią wszystkie okoliczności obydwu zdarzeń.