joomla templates top joomla templates template joomla

W gminie Łasin co raz częściej można zauważyć mieszane patrole. Miejscowych policjantów w służbie wspomagają funkcjonariusze straży rybackiej

info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

W gminie Łasin co raz częściej można zauważyć mieszane patrole. Miejscowych policjantów w służbie wspomagają funkcjonariusze straży rybackiej. Mundurowi dbając o bezpieczeństwo w powierzonym rejonie ujawniają także wykroczenia i przestępstwa naruszające przepisy ustawy o rybactwie śródlądowym.
Policjanci z Łasina cyklicznie na służbę wyjeżdżają z funkcjonariuszami straży rybackiej. Wzajemna współpraca to korzyści dla obu stron. Mundurowi dbając o bezpieczeństwo w powierzonym rejonie zwracają też szczególna uwagę na wykroczenia i przestępstwa naruszające przepisy ustawy o rybactwie śródlądowym. Co dwóch, to nie jeden. 
 
Wspólne służby zmniejszają ilość przypadków, gdy policjant na służbę wyjeżdża sam. Zwiększa to bezpieczeństwo obu funkcjonariuszy i pozwala planować służby w godzinach wieczorowo nocnych w miejsca, gdzie nie powinien pracować sam policjant. Wzajemna współpraca przynosi zamierzone efekty i będzie nadal kontynuowana.