joomla templates top joomla templates template joomla

Próbowali "wynieść" z budowy w Łasinie sprzęt budowlany, ładowarkę. Próba przewiezienia sprzętu nie udała się, porzucili go niedaleko Kwidzyna

włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

 
Nieznani sprawcy usiłowali ukraść z terenu budowy w miejscowości Łasin, maszynę budowlaną w postaci ładowarki. Pojazd został przez nich porzucony w powiecie kwidzyńskim. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.
 
Wczoraj 9 stycznia w godzinach nocnych z terenu budowy w miejscowości Łasin nieznani sprawcy ukradli maszynę budowlaną w postaci ładowarki o wartości 80000zł. Skradzionym pojazdem przejechali kilka kilometrów, po czym porzucili go w powiecie kwidzyńskim.
 
 
Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie. Policja apeluje do wszystkich właścicieli sprzętu budowlanego o właściwe jego zabezpieczenie. 
 
Maszyny takie często znajdują się na nie ogrodzonych terenach, niestrzeżonych placach budowy, pozostawione bez należytego nadzoru. 
 
Wartość sprzętu budowlanego, nawet używanego, bardzo często jest liczona w dziesiątkach, lub setkach tysięcy złotych, przez co pozostaje on w zainteresowaniu złodziei.