joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkaniec Łasina kiedy zobaczył policjantów bardzo się pobudził, zaczął machać rękoma. Policjanci znaleźli przy nim woreczki z amfetaminą i kastet

włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

 
W niedzielę 18 czerwca w Łasinie, podczas rutynowego patrolu miasta, dzielnicowi zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął wymachiwać rękoma i stał się bardzo pobudzony. Policjanci podjechali do niego i go wylegitymowali. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego.
 
Mężczyzna już w trakcie legitymowania zaczął być agresywny w stosunku do dzielnicowych oraz nie stosował się do wydawanych poleceń. 
 
 
 
W trakcie kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim przedmiot przypominający kastet oraz 3 woreczki strunowe z nieznaną substancją. Wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina o wadze prawie półtora grama.
 
27-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj 19 czerwca został mu przedstawiony zarzut posiadania środków narkotycznych. 
 
Mężczyzna będzie się musiał również „wytłumaczyć” z posiadanego kastetu- materiały dotyczące tego zdarzenia już zostały przekazane Zespołowi do Spraw Wykroczeń.
 
 
 

Komentarze  

+1 # Czarny 2017-06-21 03:54
Powinno być nie machał rękoma, tylko pozdrowił mundurowych serdecznym sp*******jcie xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Krazek 2017-06-19 20:45
[*** hejt ***] psy [*** hejt ***] leszczy z lamusami się nie pieścić , [*** hejt ***] pismaki morał tej historii jest nie taki ...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # MR_from_CS 2017-06-21 08:43
Nie to żebym bronił pismaków, ale oni mają taki opis przebiegu sytuacji od policji. Raczej to (pożal się Boże) policja chce zabłysnąć w społeczeństwie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować