joomla templates top joomla templates template joomla

Miał 4 promile alkoholu w organiźmie. Podróż zakończył na miejskiej ławeczce w Łasinie, wcześniej staranował jadąc dwa pojazdy

info: Policja Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Prawie 4 promile alkoholu miał w organizmie 23-latek, który kierował samochód po pijanemu w miejscowości Łasin. Mężczyzna podczas jazdy uszkodził dwa samochody i zatrzymał się dopiero na miejskiej ławce, gdzie został ujęty przez przechodniów i przekazany w ręce policjantów. 

Pieszy potrącony przez grudziądzanina na przejściu dla pieszych na ul. Radzyńskiej w Łasinie trafił do szpitala

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: mapa, google włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Grudziądzcy policjanci dwukrotnie wyjeżdżali wczoraj do wypadków drogowych, w których osobami poszkodowanymi zostali piesi. Do zdarzeń doszło w Grudziądzu na ul. Kustronia oraz w Łasinie. Poszkodowani zostali zabrani przez karetki pogotowia do szpitala. 

Mieszkaniec Łasina przebywający w Grudziądzu spożywał piwo na ławeczce. Kiedy podjechała do niego policja próbował ukryć zawiniątko z marihuaną pod butem

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie środka odurzającego w postaci marihuany. Mężczyzna woreczek z suszem roślinnym podczas legitymowania próbował ukryć przed mundurowymi pod… swoim butem. 

Mieszkaniec Łasina uciekł policji i zaparkował na polnej drodze. Dalszą podróż kontynuował spacerkiem. Zatrzymany udawał, że nie prowadził. Miał 3 promile

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 28-letni mieszkaniec Łasina, który został zatrzymany przez grudziądzkich dzielnicowych do kontroli drogowej. Mężczyzna twierdził, że to nie od kierował pojazdem, jednak policyjne działania szybko wykluczyły jego wersję wydarzeń. 

Mieszkaniec Łasina kiedy zobaczył policjantów bardzo się pobudził, zaczął machać rękoma. Policjanci znaleźli przy nim woreczki z amfetaminą i kastet

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

W niedzielę 18 czerwca w Łasinie, podczas rutynowego patrolu miasta, dzielnicowi zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął wymachiwać rękoma i stał się bardzo pobudzony. Policjanci podjechali do niego i go wylegitymowali. 

Motorowerzysta z ponad promilem alkoholu na drodze zatrzymany przez policje z Łasina

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

W miniony weekend policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Zatrzymani mieli od 0,5 do przeszło 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy staną teraz przed sądem.