joomla templates top joomla templates template joomla

Z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, tym razem jednak trzeźwy. "Kierowca" wpadł przy policyjnej kontroli

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Dzielnicowi z posterunku policji w Łasinie zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego, który kierował motorowerem, mimo zakazu prowadzenia pojazdu. W środę 28 grudnia miejscowości Szczepanki, policjanci z posterunku policji w Łasinie zatrzymali do kontroli drogowej motorower, którym kierował 36-letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego. 

Kolejny wypadek. Do zderzenia dwóch aut doszło w centrum Łasina.

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Do kolejnego wypadku doszło w Łasinie. Doszło do zderzenia dwóch aut Do wypadku doszło w centrum Łasina w poniedziałkowy ranek ok godz. 08:45. Zderzyły się ze sobą VW Passat i Hyundai Matrix. Do akcji włączyły się dwa zastępy OSP Łasin, na miejscu pojawiły się dwa zespoły grudziądzkiego ratownictwa medycznego oraz trzy patrole policji. 

Nic nie dały zakazy sądowe. Cykliści zatrzymani przez policjantów ponownie w tym jeden kolejny raz pijany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Wczoraj 26 października dzielnicowi z posterunku Policji w Łasinie zatrzymali dwóch kierujących, którzy mieli orzeczony sądownie zakaz prowadzenie pojazdów. Pierwszego kierującego policjanci zatrzymali w Łasinie ok. godz. 18:35. 46 letni mieszkaniec Łasina przejeżdżał koło posterunku Policji rowerem gdy mundurowi wychodzili akurat z budynku. 

Miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2018 roku. Prowadził jednak motorower

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Dzielnicowi z Łasina zatrzymali 28 letniego mieszkańca gminy Łasin. Mężczyzna kierował motorowerem mając sądownie orzeczony zakaz prowadzenia tego typu pojazdów. W czwartek 9 września ok. godz. 17:30 w miejscowości Linowo policjanci z Posterunku Policji w Łasinie zatrzymali do kontroli drogowej 28 letniego mieszkańca gminy Łasin. 

Mistrz kierownicy za sterami traktora z 3 promilami. Nie on pierwszy ..

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Policjanci z Łasina zatrzymali nietrzeźwego 51 latka, który kierował ciągnikiem. Mężczyzna miał ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. W czwartek 18 sierpnia, w godzinach popołudniowych dzielnicowi z Posterunku Policji w Łasinie zatrzymali 51 letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym w stanie nietrzeźwości. 

Śmierć mężczyzny w zderzeniu z samochodem ciężarowym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Starym Błonowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników - 69 letni mieszkaniec Łasina. 

Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Dwie osoby znalazły się w szpitalu po tym jak sachochód uderzył w drzewo na drodze prowadzącej do Gruty. W niedzielę około godz. 14:15 na drodze wojewódzkiej Łasin – Gruta samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zatarasował całkowicie przejazd między tymi dwoma miejscowościami.

200 kilogramów tytoniu poszło z dymem. Pożar suszarni tytoniu pod Łasinem w Plesewie

T.N./eSerwis.info; info: internauta; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

We wsi Plesewo pod Łasinem spłonęła suszarnia, w której znajdowało się prawie 200 kilogramów tytoniu. Pożar miał miejsce w środę - 19 października - przed południem po godzinie 10, kiedy to wezwano na miejsce pożaru strażaków. 

Zderzenie trzech aut na wjeździe do Łasina od strony Grudziądza. Reakcja łańcuchowa

T.N./eSerwis.info; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Pojazd dostawczy uderzył w samochód osobowy na wjeździe od strony Grudziądza, a ten uderzył w TIRa Kolizja miała miejsce w godzinach porannych około 9.30. Dostawczy samochód uderzył w samochód osobowy, a ten kolejno uderzył w naczepę tira. 

Pożar suszarni w Łasinie. Palił się jeden z silosów

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Do pożaru suszarni zboża doszło w miejscowości Łasin wczoraj - 18 sierpnia. O pożarze informacja dotarła do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP około godziny 11:48. Skierowano na miejsce dwa zastępy z OSP Łasin i Szembruk oraz trzy z Jrg1 Grudziądz.

Golf nie wyrobił i uderzył w latarnię. Kolizja aut i "latarni" na ul Dworcowej

T.N./eSerwis.info; mapa: google włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Do kolizji pomiędzy latarnią, vw golfem, a vw bora doszło w Łasinie przy ul. Dworcowej. Poszkodowany, który golfem uderzył w latarnie wymagał uwolnienia z uszkodzonego auta przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego strażaków.