joomla templates top joomla templates template joomla

Nic nie dały zakazy sądowe. Cykliści zatrzymani przez policjantów ponownie w tym jeden kolejny raz pijany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Wczoraj 26 października dzielnicowi z posterunku Policji w Łasinie zatrzymali dwóch kierujących, którzy mieli orzeczony sądownie zakaz prowadzenie pojazdów. Pierwszego kierującego policjanci zatrzymali w Łasinie ok. godz. 18:35. 46 letni mieszkaniec Łasina przejeżdżał koło posterunku Policji rowerem gdy mundurowi wychodzili akurat z budynku. 

Pożar suszarni w Łasinie. Palił się jeden z silosów

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Do pożaru suszarni zboża doszło w miejscowości Łasin wczoraj - 18 sierpnia. O pożarze informacja dotarła do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP około godziny 11:48. Skierowano na miejsce dwa zastępy z OSP Łasin i Szembruk oraz trzy z Jrg1 Grudziądz.

3 promilowy motorowerzysta złapany przez policję z Łasina. Policji powiedział, że jest blisko domu więc nic się strasznego nie stało

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

39 letni mężczyzna wkrótce odpowie za kierowanie motorowerem po pijanemu. Podczas kontroli drogowej policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Postępowanie kierującego oceni sąd.

Mieszkaniec Łasina złapany z Marihuaną w samochodzie

info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Policjanci przedstawili zarzut i przesłuchali 18 letniego mieszkańca Łasina, który posiadał środki narkotykowe. Młody człowiek miał w samochodzie marihuanę o wadze prawie 16 g. Wczoraj 2 lutego, tuż przed północą policjanci Posterunku Policji z Łasina zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym. 

Miał zakaz prowadzenia pojazdów do 2018 roku. Prowadził jednak motorower

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Dzielnicowi z Łasina zatrzymali 28 letniego mieszkańca gminy Łasin. Mężczyzna kierował motorowerem mając sądownie orzeczony zakaz prowadzenia tego typu pojazdów. W czwartek 9 września ok. godz. 17:30 w miejscowości Linowo policjanci z Posterunku Policji w Łasinie zatrzymali do kontroli drogowej 28 letniego mieszkańca gminy Łasin. 

Mistrz kierownicy za sterami traktora z 3 promilami. Nie on pierwszy ..

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Policjanci z Łasina zatrzymali nietrzeźwego 51 latka, który kierował ciągnikiem. Mężczyzna miał ponad 3 promile w wydychanym powietrzu. W czwartek 18 sierpnia, w godzinach popołudniowych dzielnicowi z Posterunku Policji w Łasinie zatrzymali 51 letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym w stanie nietrzeźwości. 

Śmierć mężczyzny w zderzeniu z samochodem ciężarowym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Grudziądzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Starym Błonowie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł jeden z uczestników - 69 letni mieszkaniec Łasina. 

Traktorzysta po ciężkiej pracy w polu jechał droga publiczną. Miał 2,5 promila alkoholu. Zatrzymała go policja z Łasina

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz/Łasin; foto: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Ponad 2,5 promila miał w organizmie kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna. Wracał po ciężkiej pracy do domu. Jechał drogą publiczną , która prowadzi na Mazury. Wczoraj /11 sierpnia/ około godziny 19:35 policjanci Posterunku Policji z Łasina zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym mężczyznę.

Miłość do jazdy rowerem była tak duża, że zakaz sądowy nie był w stanie powstrzymać mężczyzny

Tomasz Nowak/eSerwis.info; KMP; Grudziądz; fot: Adrian Kaptacz/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Łasin wiadomości

Nic nie było w stanie powstrzymać rowerzysty dla którego radość z jazdy rowerem była cenniejsza niż zakaz sądowy. Mieszkaniec Łasina pomimo zakazu sądowego jaki otrzymał po tym jak został przyłapany za jazdę w stanie nietrzeźwym, został przyłapany ponownie na jeździe po spożyciu alkoholu. 

Piknik Ekologiczny - Nie dla śmieci, tak dla dzieci

lasin.pl włącz . Opublikowano w Łasin samorząd

W dniu 28 września 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych w Łasinie oraz na terenie zrekultywowanego wysypiska śmieci w Szczepankach odbył się piknik ekologiczny w ramach kampanii: „Nie dla śmieci, tak dla dzieci”. Impreza została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski w ramach programu „Rekultywacji składowisk odpadów w województwie kujawsko-pomorskim na cele przyrodnicze.